Δείτε το πρόγραμμα των ομάδων της Πελοποννήσου στην Γ' Εθνική



08-09-2020 13:06   

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του 7ου και του 9ου ομίλου της Γ’ Εθνικής
Η πρώτη σέντρα της σεζόν στις 11 Οκτωβρίου


ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ. Πραγματοποιήθηκε την Τρίτη (8/9) η κλήρωση των 10 ομίλων της Γ’ Εθνικής στα γραφεία της ΕΠΟ, για την αγωνιστική περίοδο 2020-21.

Η πρώτη σέντρα της σεζόν θα γίνει στις 11 Οκτωβρίου και το φινάλε στις 18 Απριλίου 2021. Ο λόγος που η Γ' Εθνική καθυστερεί να ξεκινήσει έχει να κάνει με το γεγονός πως ακόμη δεν έχει ξεκαθαρίσει το τοπίο για την Super League 2 και την Football League μετά και την απόφαση του Διαιτητικού Δικαστηρίου.

Αυτό σημαίνει πως έως και την αυγή του Οκτώβριο θα τακτοποιηθεί και η προκήρυξη του πρωταθλήματος που παραμένει σε εκκρεμότητα μέχρι να λυθεί το θέμα με τις παραπάνω κατηγορίες.

Κατά την διαδικασία της κλήρωσης ο πρόεδρος της Επιτροπής Διοργανώσεων Παναγιώτης Δημητρίου τόνισε πως η ΕΠΟ προσπαθεί για να έχουν κόσμο τα γήπεδα στην Γ' Εθνική, προκειμένου να έχουν έσοδα οι ομάδες.

Στον 7ο όμιλο συμμετέχουν 13 ομάδες και το πρόγραμμα είναι 26 αγωνιστικών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική  
Ναύπλιο 2017     -     Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Άρης Σκάλας     -     Κηφισιά
Άγιος Ιερόθεος     -     Κορωνίδα Κοιλάδας
ΑΕ Ερμιονίδας     -     Ερμής Μελιγούς
Ατρόμητος Χιλιομοδίου     -     Πανγυθεατικός
ΠΑΟ Ρουφ     -     Παναρκαδικός
Ρεπό:         Μολαϊκός
          
2η αγωνιστική         
Μολαϊκός     -     Ναύπλιο 2017
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου     -     Άρης Σκάλας
Κηφισιά     -     ΑΕ Ερμιονίδας
Κορωνίδα Κοιλάδας     -     Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Ερμής Μελιγούς     -     ΠΑΟ Ρουφ
Πανγυθεατικός     -     Παναρκαδικός
Ρεπό:         Άγιος Ιερόθεος
          
3η αγωνιστική         
Ναύπλιο 2017     -     Άρης Σκάλας
Άγιος Ιερόθεος     -     Μολαϊκός
ΑΕ Ερμιονίδας     -     Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
ΠΑΟ Ρουφ     -     Κηφισιά
Παναρκαδικός     -     Κορωνίδα Κοιλάδας
Πανγυθεατικός     -     Ερμής Μελιγούς
Ρεπό:         Ατρόμητος Χιλιομοδίου
          
4η αγωνιστική         
Άγιος Ιερόθεος     -     Ναύπλιο 2017
Άρης Σκάλας     -     ΑΕ Ερμιονίδας
Μολαϊκός     -     Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου     -     ΠΑΟ Ρουφ
Κηφισιά     -     Πανγυθεατικός
Κορωνίδα Κοιλάδας     -     Ερμής Μελιγούς
Ρεπό:         Παναρκαδικός
          
5η αγωνιστική         
Ναύπλιο 2017     -     ΑΕ Ερμιονίδας
Ατρόμητος Χιλιομοδίου     -     Άγιος Ιερόθεος
ΠΑΟ Ρουφ     -     Άρης Σκάλας
Παναρκαδικός     -     Μολαϊκός
Πανγυθεατικός     -     Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Κορωνίδα Κοιλάδας     -     Κηφισιά
Ρεπό:         Ερμής Μελιγούς
          
6η αγωνιστική         
Ατρόμητος Χιλιομοδίου     -     Ναύπλιο 2017
ΑΕ Ερμιονίδας     -     ΠΑΟ Ρουφ
Άγιος Ιερόθεος     -     Παναρκαδικός
Άρης Σκάλας     -     Πανγυθεατικός
Μολαϊκός     -     Ερμής Μελιγούς
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου     -     Κορωνίδα Κοιλάδας
Ρεπό:         Κηφισιά
          
7η αγωνιστική         
Ναύπλιο 2017     -     ΠΑΟ Ρουφ
Παναρκαδικός     -     Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Πανγυθεατικός     -     ΑΕ Ερμιονίδας
Ερμής Μελιγούς     -     Άγιος Ιερόθεος
Κορωνίδα Κοιλάδας     -     Άρης Σκάλας
Κηφισιά     -     Μολαϊκός
Ρεπό:         Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
          
8η αγωνιστική         
Παναρκαδικός     -     Ναύπλιο 2017
ΠΑΟ Ρουφ     -     Πανγυθεατικός
Ατρόμητος Χιλιομοδίου     -     Ερμής Μελιγούς
ΑΕ Ερμιονίδας     -     Κορωνίδα Κοιλάδας
Άγιος Ιερόθεος     -     Κηφισιά
Μολαϊκός     -     Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Ρεπό:         Άρης Σκάλας
          
9η αγωνιστική         
Ναύπλιο 2017     -     Πανγυθεατικός
Ερμής Μελιγούς     -     Παναρκαδικός
Κορωνίδα Κοιλάδας     -     ΠΑΟ Ρουφ
Κηφισιά     -     Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου     -     Άγιος Ιερόθεος
Άρης Σκάλας     -     Μολαϊκός
Ρεπό:         ΑΕ Ερμιονίδας
          
10η αγωνιστική         
Ερμής Μελιγούς     -     Ναύπλιο 2017
Πανγυθεατικός     -     Κορωνίδα Κοιλάδας
Παναρκαδικός     -     Κηφισιά
Ατρόμητος Χιλιομοδίου     -     Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
ΑΕ Ερμιονίδας     -     Μολαϊκός
Άγιος Ιερόθεος     -     Άρης Σκάλας
Ρεπό:         ΠΑΟ Ρουφ
          
11η αγωνιστική         
Ναύπλιο 2017     -     Κορωνίδα Κοιλάδας
Κηφισιά     -     Ερμής Μελιγούς
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου     -     Παναρκαδικός
Μολαϊκός     -     ΠΑΟ Ρουφ
Άρης Σκάλας     -     Ατρόμητος Χιλιομοδίου
ΑΕ Ερμιονίδας     -     Άγιος Ιερόθεος
Ρεπό:         Πανγυθεατικός
          
12η αγωνιστική         
Κηφισιά     -     Ναύπλιο 2017
Ερμής Μελιγούς     -     Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Πανγυθεατικός     -     Μολαϊκός
Παναρκαδικός     -     Άρης Σκάλας
ΠΑΟ Ρουφ     -     Άγιος Ιερόθεος
Ατρόμητος Χιλιομοδίου     -     ΑΕ Ερμιονίδας
Ρεπό:         Κορωνίδα Κοιλάδας
          
13η αγωνιστική         
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου     -     Κηφισιά
Μολαϊκός     -     Κορωνίδα Κοιλάδας
Άρης Σκάλας     -     Ερμής Μελιγούς
Άγιος Ιερόθεος     -     Πανγυθεατικός
ΑΕ Ερμιονίδας     -     Παναρκαδικός
ΠΑΟ Ρουφ     -     Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Ρεπό:         Ναύπλιο 2017


 

Στον 9ο όμιλο συμμετέχουν 13 ομάδες και το πρόγραμμα είναι 26 αγωνιστικών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:
 

1η αγωνιστική         
Παναιγιάλειος     -     ΑΟ Διαβολιτσίου
Ζάκυνθος     -     Διαγόρας Βραχνέικων
Θύελλα Πατρών     -     ΠΑΟ Βάρδας
Αίας Γαστούνης     -     Αχαϊκή
Παλληξουριακός     -     ΑΟ Τσιλιβί
Εθνικός Σκουλικάδου     -     Πάμισος
Ρεπό:         Ναυπακτιακός Αστέρας
          
2η αγωνιστική         
Ναυπακτιακός Αστέρας     -     Παναιγιάλειος
ΑΟ Διαβολιτσίου     -     Ζάκυνθος
Διαγόρας Βραχνέικων     -     Αίας Γαστούνης
ΠΑΟ Βάρδας     -     Παλληξουριακός
Αχαϊκή     -     Εθνικός Σκουλικάδου
ΑΟ Τσιλιβί     -     Πάμισος
Ρεπό:         Θύελλα Πατρών
          
3η αγωνιστική         
Παναιγιάλειος     -     Ζάκυνθος
Θύελλα Πατρών     -     Ναυπακτιακός Αστέρας
Αίας Γαστούνης     -     ΑΟ Διαβολιτσίου
Εθνικός Σκουλικάδου     -     Διαγόρας Βραχνέικων
Πάμισος     -     ΠΑΟ Βάρδας
ΑΟ Τσιλιβί     -     Αχαϊκή
Ρεπό:         Παλληξουριακός
          
4η αγωνιστική         
Θύελλα Πατρών     -     Παναιγιάλειος
Ζάκυνθος     -     Αίας Γαστούνης
Ναυπακτιακός Αστέρας     -     Παλληξουριακός
ΑΟ Διαβολιτσίου     -     Εθνικός Σκουλικάδου
Διαγόρας Βραχνέικων     -     ΑΟ Τσιλιβί
ΠΑΟ Βάρδας     -     Αχαϊκή
Ρεπό:         Πάμισος
          
5η αγωνιστική         
Παναιγιάλειος     -     Αίας Γαστούνης
Παλληξουριακός     -     Θύελλα Πατρών
Εθνικός Σκουλικάδου     -     Ζάκυνθος
Πάμισος     -     Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΟ Τσιλιβί     -     ΑΟ Διαβολιτσίου
ΠΑΟ Βάρδας     -     Διαγόρας Βραχνέικων
Ρεπό:         Αχαϊκή
          
6η αγωνιστική         
Παλληξουριακός     -     Παναιγιάλειος
Αίας Γαστούνης     -     Εθνικός Σκουλικάδου
Θύελλα Πατρών     -     Πάμισος
Ζάκυνθος     -     ΑΟ Τσιλιβί
Ναυπακτιακός Αστέρας     -     Αχαϊκή
ΑΟ Διαβολιτσίου     -     ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό:         Διαγόρας Βραχνέικων
          
7η αγωνιστική         
Παναιγιάλειος     -     Εθνικός Σκουλικάδου
Πάμισος     -     Παλληξουριακός
ΑΟ Τσιλιβί     -     Αίας Γαστούνης
Αχαϊκή     -     Θύελλα Πατρών
ΠΑΟ Βάρδας     -     Ζάκυνθος
Διαγόρας Βραχνέικων     -     Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό:         ΑΟ Διαβολιτσίου
          
8η αγωνιστική         
Πάμισος     -     Παναιγιάλειος
Εθνικός Σκουλικάδου     -     ΑΟ Τσιλιβί
Παλληξουριακός     -     Αχαϊκή
Αίας Γαστούνης     -     ΠΑΟ Βάρδας
Θύελλα Πατρών     -     Διαγόρας Βραχνέικων
Ναυπακτιακός Αστέρας     -     ΑΟ Διαβολιτσίου
Ρεπό:         Ζάκυνθος
          
9η αγωνιστική         
Παναιγιάλειος     -     ΑΟ Τσιλιβί
Αχαϊκή     -     Πάμισος
ΠΑΟ Βάρδας     -     Εθνικός Σκουλικάδου
Διαγόρας Βραχνέικων     -     Παλληξουριακός
ΑΟ Διαβολιτσίου     -     Θύελλα Πατρών
Ζάκυνθος     -     Ναυπακτιακός Αστέρας
Ρεπό:         Αίας Γαστούνης
          
10η αγωνιστική         
Αχαϊκή     -     Παναιγιάλειος
ΑΟ Τσιλιβί     -     ΠΑΟ Βάρδας
Πάμισος     -     Διαγόρας Βραχνέικων
Παλληξουριακός     -     ΑΟ Διαβολιτσίου
Αίας Γαστούνης     -     Ναυπακτιακός Αστέρας
Θύελλα Πατρών     -     Ζάκυνθος
Ρεπό:         Εθνικός Σκουλικάδου
          
11η αγωνιστική         
Παναιγιάλειος     -     ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων     -     Αχαϊκή
ΑΟ Διαβολιτσίου     -     Πάμισος
Ναυπακτιακός Αστέρας     -     Εθνικός Σκουλικάδου
Ζάκυνθος     -     Παλληξουριακός
Αίας Γαστούνης     -     Θύελλα Πατρών
Ρεπό:         ΑΟ Τσιλιβί
          
12η αγωνιστική         
Διαγόρας Βραχνέικων     -     Παναιγιάλειος
Αχαϊκή     -     ΑΟ Διαβολιτσίου
ΑΟ Τσιλιβί     -     Ναυπακτιακός Αστέρας
Πάμισος     -     Ζάκυνθος
Εθνικός Σκουλικάδου     -     Θύελλα Πατρών
Παλληξουριακός     -     Αίας Γαστούνης
Ρεπό:         ΠΑΟ Βάρδας
          
13η αγωνιστική         
ΑΟ Διαβολιτσίου     -     Διαγόρας Βραχνέικων
Ναυπακτιακός Αστέρας     -     ΠΑΟ Βάρδας
Ζάκυνθος     -     Αχαϊκή
Θύελλα Πατρών     -     ΑΟ Τσιλιβί
Αίας Γαστούνης     -     Πάμισος
Εθνικός Σκουλικάδου     -     Παλληξουριακός
Ρεπό:         Παναιγιάλειος

 
Αποστολή της δικής σου   είδησης   ή   αγγελίας
 
 

Τιμές Καυσίμων ΛΑΚΩΝΙΑΣ

Εφημερεύοντα Φαρμακεία ΛΑΚΩΝΙΑΣ

Γιατροί ΕΟΠΥΥ ΛΑΚΩΝΙΑΣ